Hitachi Europe paziņo par četriem jauniem speciālā pielietojuma ekskavatoriem

Hitachi Construction Machinery Europe paziņojis par četriem jauniem speciālā pielietojuma ekskavatoriem, kas pielāgoti Eiropas tirgum. Šie Hitachi jaunākās paaudzes ekskavatori ir ieguvuši īpašu papildaprīkojumu, lai kļūtu par nozares celmlaužiem.

Jaudīgi, daudzpusīgi un izstrādāti, domājot par Eiropas operatoriem, jaunie ZX135US-7 SRF, ZX135US-7 CTA, ZX135USL-7 Forestry un ZX490LCH-7 SLF HE16LD modeļi nodrošina maksimālu efektivitāti, izturību, operatora komfortu un drošību. Lai ievērotu Eiropas emisijas noteikumu prasības un atbilstu jaunākajiem drošības nosacījumiem, visi jaunie ZX-7 modeļi ir aprīkoti ar augstākās izmešu samazināšanas pakāpes EU Stage V dzinējiem.

Tāpat kā visi Zaxis-7 ekskavatori, arī ZX135USL-7 Forestry nodrošina izcilu izturību lieljaudas pielietojumiem, jo īpaši mežsaimniecības darbiem – piemēram, mežizstrādei, baļķu ciršanai un iekraušanai.

ZX135US-7 CTA (16 metru teleskopiskā strēle ar greifera tipa satvērēju) lepojas ar izcilu izturību smagas slodzes darbos, tāpēc būs īpaši piemērots ēku nojaukšanas un sarežģītos būvniecības projektos.

ZX135US-7 ar saīsinātu izlici būs piemērots darbam īpaši šaurās vietās.

ZX490-7 ir aprīkots ar papildus atsvaru aizmugurē, nodrošinot maksimālo aizsniedzamību 16 m. 

Dalīties ar rakstu

Žurnālists

Žurnāls Industrija

Saistītie raksti