Avant e-sērijas elektriskie iekrāvēji – visa darba diena ar vienu uzlādi

Atjaunotie Avant e-sērijas iekrāvēji - Avant e513 un Avant e527 - ir pilnībā elektriski, tā aizsākot jaunu elektrisko iekrāvēju ēru. Abus šos Avant e-sērijas iekrāvēju modeļus jau ir iespējams pasūtīt. Tehnikas piegādes laiks ir sākot no 1 mēneša, atkarībā no klienta izvēlētās iekrāvēja specifikācijas. Abus jaunos modeļus būs iespējams apskatīt uzņēmuma SIA Stokker stendā izstādē PAVASARIS 2024 Biznesa centrā Rāmava, no 4. Līdz 6. aprīlim.

* 100% elektriski Avant
* Avant OptiTemp® akumulatori īpaši Avant iekrāvējiem ir uzlaboti ar nākamās paaudzes siltuma vadības sistēmu un unikāliem drošības risinājumiem
* Īstā tehnika darbam iekštelpās, kur ir zema ventilācijas pakāpe
* Atbilst stingrajiem nosacījumiem par izmešu un trokšņa līmeņa ierobežošanu objektos
* Efektīvs darbs gan karstos, gan aukstos apstākļos
* Optidrive® piedziņas sistēma – vairāk jaudas piedziņas transmisijai un darba aprīkojuma hidraulikai


Atjaunotie Avant e-sērijas iekrāvēji ir pilnībā elektriski, tā aizsākot jaunu elektrisko iekrāvēju ēru. Šie trešās paaudzes elektriskie iekrāvēji ir aprīkoti ar Avant OptiTemp® litija – jona akumulatoriem, kurus īpaši Avant iekrāvējiem ir izstrādājis Avant Tecno, un tos ražo Avant Power Ylöjärvi, Somijā. Šo akumulatoru kapacitātes attiecība pret cenu ir ļoti konkurētspējīga, un unikālā, to ražošanā izmantotā, tehnoloģija uzlabo šo akumulatoru izmantošanas drošību, darbības laiku ar vienu uzlādi, izturību un darba mūžu. 

Avant e-sērijas iekrāvēji gabarītu un citu raksturīgāko parametru ziņā līdzinās Avant 500-sērijas dīzeļdzinēja iekrāvējiem – izņemot to, ka e-sērijas iekrāvēji darbojas bez dīzeļdzinēja radītajām kaitīgajām izplūdes gāzēm, un arī to apkopes vajadzības ir atšķirīgas.

Jaunie, pilnībā elektriskie iekrāvēju modeļi Avant e513 un Avant e527 izmēru ziņā ir identiski. Tie atšķiras vienīgi ar tajos izmantoto litija-jona akumulatoru kapacitāti un svaru.  


Avant e513 iekrāvēja litija-jona akumulatora kapacitāte ir 13 kWh. Šis iekrāvējs būs laba izvēle tādos objektos, kur darbs notiek ar pārtraukumiem, piemēram – fermās, zirgu staļļos, stādaudzētavās un dārzniecībās ar siltumnīcām, kā arī citos iekštelpu darbos. Atkarībā no apstākļiem, šī iekrāvēja akumulatora darbības laiks vidējas slodzes darbos ir aptuveni 3 stundas.

Avant e527 iekrāvējam ir augstākas kapacitātes litija-jona akumulators – 27 kWh. Šis iekrāvējs ir ideāla izvēle profesionālai izmantošanai prasīgos apstākļos – lieliska tehnika celtniecības un būvniecības, vai ēku nojaušanas darbiem. Šī iekrāvēja akumulatora darbības laiks vidējas slodzes darbos ir līdz 6 stundām, atkarībā no objektā dominējošajiem darba apstākļiem. Ar pilnībā uzlādētu Avant e527 jūs varēsiet nostrādāt pilnu darba dienu praktiski jebkurā būvniecības objektā. 

Tehnikas pamata parametri:

Iekrāvēja garums: 2.610 m (2610 mm)
Iekrāvēja svars: 1420 kg / 1500 kg
Max kraušanas augstums: 2.790 m (2790 mm)
Max kraušanas svars: 900 kg
Akumulators: 13 kWh / 27 kWh
Braukšanas ātrums: 0 – 10 km/h


Akumulatora uzlādes laiks:             Avant e513                 Avant e527

On-board lādētājs,
3 kW (standarta aprīkojumā)             2 h 50 min                 5 h 40 min

Ātrās uzlādes iekārta,
400 V / 16 A (opcija)                             1 h 10 min                 2 h 20 min

Ātrās uzlādes iekārta,
400 V / 32 A (opcija)                                    –                           1 h 10 min

Abus šos Avant e-sērijas iekrāvēju modeļus jau ir iespējams pasūtīt. Tehnikas piegādes laiks ir sākot no 1 mēneša, atkarībā no klienta izvēlētās iekrāvēja specifikācijas. Abus jaunos modeļus būs iespējams apskatīt klātienē, uzņēmuma SIA Stokker stendā izstādē PAVASARIS 2024, kas norisināsies Biznesa centrā Rāmava no 4. Līdz 6. aprīlim.

Dalīties ar rakstu

Žurnālists

Žurnāls Industrija

Saistītie raksti