JCB iepazīstina ar nulle emisiju 403E kompakto elektrisko frontālo iekrāvēju

JCB paplašina savu pilnībā elektrisko tehnikas vienību klāstu, laižot klajā savu pirmo pilnībā elektrisko frontālo iekrāvēju, kas garantē operatoram izcilus darba apstākļus un lielisku sniegumu darba dienas garumā, jo darbojas, neradot kaitīgos izmešus, un saglabā zemu trokšņu līmeni.

Šī mašīna lepojas ar lielāko standarta akumulatoru savā klasē, kuram ir 20 kWh jauda, tādēļ JCB 403E produktivitāte atbilst klientu vidū iecienītā JCB 403 dīzeļa modeļa produktivitātei. 

JCB 403E galvenās priekšrocības:

20 kWh litija jonu akumulatoru komplekts ar lielāko ietilpību šajā klasē 
33.4 kW piedziņas motors (maksimālā jauda) ar trim braukšanas režīmiem
20 kW hidrauliskais sūknis (maksimālā jauda) ar lāpstas un dakšu režīmiem
ZF asis ar integrētu nolaižamo drop-box pastāvīgai četru riteņu piedziņai
Digitālais informācijas panelis un rotējošais džojstiks precīzai darbībaiTīra jauda

JCB 403E pilnībā elektriskais frontālais iekrāvējs palīdzēs klientiem stāties pretī izaicinājumam samazināt 
tehnikas radītos kaitīgos izmešus objektos. Šo mašīnu darbina 20 kWh litija jona akumulatoru komplekts, kas sastāv no uzticamiem, JCB ražotiem moduļiem, kādi jau agrāk izmantoti JCB esošajā elektrisko tehnikas vienību klāstā. 

Šie akumulatori, kopā ar augstas efektivitātes elektromotoriem un optimizētām vilces un hidrauliskajām sistēmām, nodrošina savā klasē labāko veiktspēju, ļaujot šim frontālajam iekrāvējam strādāt pilnu darba dienu, vai 4 – 5 stundas nepārtrauktas darbības režīmā, jauktā darba ciklā.

Kā jau JCB E-Tech klāstam raksturīgi, arī 403E frontālajam iekrāvējam ir iebūvēts lādētājs, kas nodrošina tehnikas savienojumu ar virkni uz vietas esošu strāvas avotu. 110 V kontaktligzda pilnībā uzlādēs akumulatorus 12 stundās, savukārt 230 V industriālā, vai mājsaimniecībās izmantotā kontaktligzda uzlādēs akumulatoru komplektu tikai 8 stundās. 

Šī frontālā iekrāvēja akumulatoru uzlādei var izmantot arī JCB ārējo ātrās uzlādes ierīci, kas nodrošinās pilnu uzlādi no trīsfāzu strāvas avota tikai 2 stundās.

Produktivitāte

Mašīna ir aprīkota ar diviem, savstarpēji neatkarīgiem, elektromotoriem, no kuriem viens ir piedziņas sistēmai, bet otrs – hidraulikai. Piedziņas motors nodrošina 33.4 kW jaudu, un tam ir trīs braukšanas režīmi, kurus operators var pārslēgt, izmantojot divas pogas džojstika augšpusē.

JCB 403E frontālajam iekrāvējam ir iespējami šaurie, vai platie riteņi, kā arī industriālās, vai lauksaimniecības riepas, kas paplašina šī modeļa izmantošanas iespējas dažādos objektos.

Līdzīgi, kā 403 dīzeļa modelim, arī 403E frontālā iekrāvēja strēle ir pieejama standarta (2,9 m) un augstas pacelšanas (3,1 m) konfigurācijās. Abos gadījumos frontālais iekrāvējs nodrošina patiesu paralēlās pacelšanas spēju, un standarta aprīkojumā ir iekļauta arī hidrauliskā ātrā sakabe.

Ar palešu dakšām aprīkota 403E transportēšanas svars ir tikai 2671 kg, kas atbilst ES piekabes vilkšanas nosacījumiem, līdz ar to šis frontālais iekrāvējs ir ērti transportējams un tādēļ ideāli piemērots, piemēram, ainavu veidošanas objektos, kā arī nomas vajadzībām.

Operatora komforts

JCB 403E sākotnēji tiek piedāvāts ar fiksētu, vai salokāmu nojumi, bet no 2023. gada 3. ceturkšņa tas būs pieejams ar stiklotu kabīni. Operatoram ir pieejams moderns, ērti lietojams, daudzfunkcionāls digitālais displejs, bet monitorā var sekot līdzi tādiem tehnikas darbības rādītājiem, kā braukšanas režīmi, akumulatoru uzlādes stāvoklis un braukšanas ātrums.


Dalīties ar rakstu

Žurnālists

Žurnāls Industrija

Saistītie raksti